Omschrijving / Pentair Compac 150 schoonwater dompelpomp 230V met geïntegreerde vlotter
Pentair Compac 150 schoonwater dompelpomp 230V met geïntegreerde vlotter
De Pentair Compac 150 schoonwater dompelpomp 230V met geïntegreerde vlotter is een compacte schoonwater dompelpomp met geïntegreerde automatische vlotter. De pomp is geschikt voor het droogpompen van vlakke ruimtes en laat in handmatige modus slechts een zeer laag restwaterniveau achter.
Belangrijkste kenmerken
- Geïntegreerde automatische vlotterschakelaar
- Manuele of automatische werking
- Vlakzuigende werking tot ca. 2 mm in handmatige modus
- Met ingebouwde terugslagklep
- Voor kelders, wasruimtes en wateroverlast
Technische specificaties
| Spanning | 230 V |
| Vermogen | 300 W |
| Toepassing | schoon water |
| Max. deeltjes | 5 mm |
| Debiet (max.) | 8500 l/u |
| Opvoerhoogte (max.) | 7 m |
| Min. restwaterniveau | 2 mm handmatig / 30 mm automatisch |
| Max. dompeldiepte | 7 m |
| Aansluiting | 1 1/4" buitendraad |
| Gewicht | 4,7 kg |
Toepassingen
- Kelders en garages droogpompen
- Vlakke oppervlakken bijna droog achterlaten
- Tijdelijke drainage bij lekkage of overlast
Specificaties
| Artikelnummer | 6010780 |
|---|---|
| Merk | Pentair |
| Capaciteit (liter per uur) | 5.000 – 10.000 l/u |
| Toepassing pomp | Kelder leegpompen, Drainage |
| Aansluitmaat pomp | 1 1/4" |
| Type pomp | Dompelpomp |
| Opvoerhoogte | < 10 meter |
| EAN | 8010583317176 |
Schrijf uw eigen review
